XVII. Specialized Maraton Szilvasvarad - 2018-05-27 10:00 (elfogadott nevezések)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória Rajtszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv R106
Ádók Róbert 1992 6900 Makó Közép táv K168
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Rövid táv R140
Almási Anita 1980 6723 Szeged Mini táv M28
Ambrózy Péter 1979 1203 Budapest PROTÚR Rövid táv R239
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R227
Angeli Ervin 1955 1152 Budapest Mini táv M13
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R81
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H34
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H35
Bagi Csaba 1976 2600 Vác Közép táv K40
Bajzát Zoltán 1984 3324 Felsőtárkány Rövid táv R249
Bakó Zoltán 1980 2053 Herceghalom Hosszú táv H36
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Rövid táv R108
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R82
Bakos Tamás 1989 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K173
Bakos János 1978 2700 Cegléd Közép táv K133
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K30
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv M2
Balázs Miklós 1964 1192 Budapest Közép táv K174
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K123
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R130
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M10
Bálint Gábor 1983 7400 Kaposvár Rövid táv R145
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R132
Bàlint Schwendtner 1993 1107 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R246
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Waberer's Trek Team Hosszú táv H44
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R269
Bari Béla 1972 3587 Tiszapalkonya Közép táv K124
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R142
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R164
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K184
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K58
Benke Gábor 1991 4400 Nyíregyháza Közép táv K175
Bérczes Lajos 1974 1086 Budapest Bike4life Hosszú táv H38
Berecz Péter 1986 3346 Bélapátfalva Rövid táv R272
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv R60
Berkes Gábor 1984 7400 Kaposvár Közép táv K202
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R151
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M3
Bicskei Sándor 1965 2481 Velence Rövid táv R267
Binder László 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K160
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K80
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R186
Bodonyi Péter 1953 1026 Budapest Rövid táv R193
Bodzán József 1974 5746 Kunágota Közép táv K170
Bogádi György 1957 1235 Csernely Rövid táv R157
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K49
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K100
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R40
Bokor Balázs 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv K125
Bokros Ferenc 1963 3564 Hernádnémeti Rövid táv R250
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R25
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R18
Börcsök Attila 1986 6728 Szeged Közép táv K161
Bordás Sándor 1977 Rövid táv R52
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv R36
Böszörmányi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Rövid táv R141
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Bottlik József 2001 6087 Dunavecse Közép táv K121
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R83
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K65
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R228
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R26
Buvár Eszter 2000 5800 Mezőkovácsháza Superior MTB Team Közép táv K77
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K127
Csámpa Tibor 1971 1188 Budapest Cube-Csömör Közép táv K162
Csendes Tamás 1979 8411 Veszprém-Kádárta NYKSE Rövid táv R216
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv K146
Cserpák Péter 1978 3521 Miskolc Rövid táv R242
Cservák Zalán 2003 3860 Encs Rövid táv R95
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R20
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv R68
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K190
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K66
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv R90
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R32
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R12
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R6
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K67
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K68
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R84
Deák Ferenc 1967 1182 Budapest Közép táv K153
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R69
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Rövid táv R13
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Waberer's Trek Team Rövid táv R37
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Közép táv K96
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K27
Dömök Nándor 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R185
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K81
Doviscsák László 1968 2015 Szigetmonostor Közép táv K219
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R61
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K50
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Mini táv M15
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H21
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H12
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R94
Dr. Czibók Csilla 1959 2083 Solymár Rövid táv R182
Dr Papp Attila Ákos 1974 1048 Budapest Rövid táv R230
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K46
Dr. Szakács Zoltán 1959 2083 Solymár Közép táv K148
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R43
Dzúró Zoltán 1968 3534 Miskolc Közép táv K97
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Elek Gábor 1976 1138 Budapest Hosszú táv H31
Elmi Márk 1982 3663 Arló Rövid táv R129
Elmi Dávid 1985 1015 Budapest Rövid táv R268
Erdős Attila 1973 2112 Veresegyház Rövid táv R138
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K69
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H24
Farkas Tibor 1990 8800 Nagykanizsa Rövid táv R146
Fecske Róbert 1988 7636 Pécs Közép táv K112
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv K191
Fehér Imre 1964 1138 Budapest Rövid táv R178
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Rövid táv R109
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv R148
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Közép táv K98
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv H5
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R39
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K199
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R110
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R111
Fodor Sándor 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Mini táv M26
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H25
Fodor Zsolt 1978 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K95
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R262
Fogarasi László 1965 1142 Budapest Bike4life Rövid táv R206
Fogarasi Péter 1969 1039 Budapest Bike4life Mini táv M22
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K31
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Közép táv K88
Gajda Pál 1974 6000 Kecskemét Közép táv K163
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv R34
Gáspár Gábor 1977 8000 Székesfehérvár Rövid táv R258
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K51
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R152
Gercsényi András 1982 3031 Zagyvaszántó Mátra Biker SC Rövid táv R225
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R57
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R85
Gönczi Attila 1969 3521 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H33
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE Rövid táv R196
Gotthárd Balázs 1989 3903 Bekecs team3K Hosszú táv H13
Gréczi István 1989 2131 Göd Bringabanda SC Közép táv K89
Gudella Ádám 2007 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M20
Gyimesi Gábor 1971 7632 Pécs Mini táv M14
Győre Zoltán 1975 2000 Szentendre Bike4life Hosszú táv H39
György Attila 1984 6120 Kiskunmajsa Rövid táv R127
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K82
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R9
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R161
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K136
Halászné Králik Ágota 1967 2145 Kerepes Mini táv M17
Hankó Tamás 1978 2013 Pomáz Közép táv K56
Harkai Máté 1998 6724 Szeged Rövid táv R190
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K20
Hasenfratz Péter 1976 2085 Pilisvörösvár PCCC Hosszú táv H48
Hattyár Dániel 1985 9700 Szombathely Focus Team Hungary Hosszú táv H45
Házy Attila 1980 2660 Balassagyarmat Rövid táv R259
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv R139
Hegedűs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R96
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv K48
Hegyi Timea 1980 2030 érd Közép táv K183
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K154
Hermann Róbert 1980 2484 Agárd Közép táv K164
Hernáth Attila 1962 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép táv K155
Hevér Zsuzsa 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R248
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R91
Hévizi Gergely 1979 1034 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv R183
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K32
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K18
Horváth Gábor 1982 6724 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K142
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R22
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R86
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H4
Horváth Ferenc 1952 1116 Budapest Rövid táv R71
Horváth Zita 1987 1015 Budapest Rövid táv R70
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv R131
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R180
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R171
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R112
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K79
Horváth Balázs Máté 2001 2014 Csobánka Közép táv K210
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R115
Hudák Nikolett 1981 3300 Eger Rövid táv R237
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K99
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv R116
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R27
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M4
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE Mini táv M18
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R166
jakab péter 1982 4400 nyíregyháza Rövid táv R207
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R121
Jakab Árpád 1981 8800 Nagykanizsa Rövid táv R179
Jakab József 1952 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R209
Janó Ádám 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R149
Jaros Péter 1969 3200 Gyögyös Mátra Biker SC Rövid táv R270
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R271
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R187
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K24
Józsa Fanni 2003 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R260
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R167
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R50
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R104
Juhász Ferenc 1974 3300 Eger Közép táv K134
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K140
Kakas László 1975 1115 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv H46
Kakuk Simon 1968 3324 Felsőtárkány Rövid táv R255
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R28
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K42
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R159
Kámán Csaba 1970 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R177
Kámán Krisztián 1998 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R172
Kandzsarov Peter 1976 1113 Budapest Közép táv K169
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R97
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv K119
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K35
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K193
Karácsonyi Zsolt 1974 1156 Budapest Közép táv K145
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R99
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K192
Karcsai Imréné Anna 1955 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R254
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Közép táv K53
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R35
Károly Zsolt 1970 7261 Taszár Rövid táv R256
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H14
Katona Bálint 1986 4025 Debrecen Közép táv K179
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Hosszú táv H100
Kazi György 1968 1144 Budapest Hosszú táv H16
Kelemen Krisztián 1984 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R117
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R98
Király Ákos 1972 8230 Balatonfüred Rövid táv R210
Király Lajos 1977 3327 Novaj NAGY SE Rövid táv R170
Király Ádám 1988 3326 Ostoros Rövid táv R232
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R14
Kis Péter 1979 2700 Cegléd Közép táv K33
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H40
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K41
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss Zoltán 1976 2220 vecsés Hosszú táv H50
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H7
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M8
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K70
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K21
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K113
Kiss Ferenc 1972 1172 Budapest Közép táv K196
Kiss Benedek 1970 1024 Budapest Rövid táv R153
Kissné Bedécs Szilvia 1969 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R266
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R143
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv R118
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R191
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K83
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K75
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R44
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K120
Koppány Barnabás 1978 3300 Eger EGER MTB Közép táv K186
Kormos István Péter 1990 3343 Bekölce Rövid táv R273
Kortis Zalán Nimród 2003 3248 Ivád Rövid táv R274
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Waberer's Trek Team Rövid táv R58
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Rövid táv R16
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R133
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K194
Kovács László 1966 1204 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K2
Kovács Tamás 1984 1204 Budapest Rövid táv R197
Kovács Sándor 1961 2015 Szigetmonostor Közép táv K204
Kovács Zsolt 1972 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M21
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R45
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv K128
Kovács Károly 1969 3348 Szilvásvárad Rövid táv R247
Kovács Gergely 1993 2700 Cegléd Közép táv K34
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Közép táv K188
Kramarik Éva 1978 2021 Tahitótfalu Rövid táv R234
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R113
Kubát Károly 1973 2330 Dunaharaszti Rövid táv R54
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 1234 Nagyvárad Közép táv K216
Kukk László 1988 4244 Újfehértó Rövid táv R222
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K118
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R198
Kuti Csaba 1972 1112 Budapest Mini táv M29
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H17
Lakatos Susann 1976 8175 Balatonfűzfő Rövid táv R194
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R147
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Superior Team Sopron Közép táv K54
Láng György 1971 2094 Nagykovácsi Közép táv K181
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K84
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R80
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R168
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Lebedy Máté 1981 2000 Szentendre Közép táv K180
Lekeny Márk 1993 6726 Szeged Közép táv K165
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R154
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv M5
Lipták Márk Lőrinc 1990 1089 Budapest Tatanka Racing Team Rövid táv R251
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv H18
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K36
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H29
Lőkös László 1977 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R192
Lőrincz Ádám 1978 3300 Eger HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K176
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K59
Lugosi Andrea 1974 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R261
Lukács Viktória 1978 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R240
Macsó Kornél 1980 3070 Bátonyterenye Közép táv K198
Magdics Gábor 1979 9463 Sopronhorpács Focus Team Hungary Hosszú táv H47
Magyar Márk 1989 2344 Dömsöd Közép táv K197
Magyar Bálint 1977 8960 Lenti Bringabanda SC Közép táv K156
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K61
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K39
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv R62
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K60
Marlok Szabolcs 1991 2084 Pilisszentiván Rövid táv R144
Maróti Bence 1987 2030 Érd Rövid táv R199
Maróti Dávid 2002 9024 Győr Rövid táv R77
Maróti János 2001 9024 Győr Rövid táv R76
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K25
Máthé Gábor 1997 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R122
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R92
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R19
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R220
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R134
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R123
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv R47
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R29
Mihályi Balázs 1969 0123 Nyergesújfalu Rövid táv R223
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Rövid táv R224
Miklós Mária 1977 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K57
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K195
Minya Gergely 1990 4481 Nyíregyháza Közép táv K115
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K62
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K92
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K43
Molnár Gábor 1979 2131 Göd Közép táv K240
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Molnár Lóránd 1988 6723 Szeged Közép táv K101
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R41
Molnár Richárd 1976 3300 Eger Rövid táv R238
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv K177
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K110
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R46
Molnos Csaba 1979 7100 Szekszárd Rövid táv R211
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K19
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K129
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép táv K212
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K143
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K63
Nagy Lilla 2002 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R263
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K106
Nagy Attila 1977 1124 Budapest Rövid táv R226
Nagy Sándor Attila 1968 3580 Tiszaújváros Brigetio KSE Hosszú táv H32
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R135
Nagy Tamás 1967 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R23
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K17
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K71
Nagy Norbert 1993 3580 Tiszaújváros Közép táv K126
Nagyistók Gábor 1970 1015 Budapest Agro-Alfa Team Közép táv K147
Nánai Csaba 1977 2000 Szentendre Bringabanda SC Közép táv K26
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K23
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K137
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R100
Németh Róbert 1984 1115 Budapest Közép táv K178
Németh László 1979 8400 Ajka Hill's Angels Rövid táv R275
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K141
Neruda Nándor 1983 1026 Budapest Rövid táv R205
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R21
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K3
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K187
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K114
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K86
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R136
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R30
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H20
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R73
Pallag Tamás 1987 2096 Üröm Közép táv K107
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M19
Pálosi Zoltán 1974 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K206
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K28
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K93
Papp Mihály 1973 5310 Kisújszállás Rövid táv R217
Papp Tibor 1987 3770 Sajószentpéter Rövid táv R252
Pásztor László 1974 1147 Budapest Waberer's Trek Team Rövid táv R155
Pásztor Norbert 1981 2360 Gyál Rövid táv R212
Pásztor Károly 1975 2723 Nyáregyháza Rövid táv R188
PATAKI Sándor 1975 6622 Nagymágocs Mini táv M25
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R160
Péter Nándor 2008 3100 salgótarján Mini táv M11
Pethô József 1971 2094 Nagykovácsi Bike4life Rövid táv R208
Petia Csaba 1979 2475 Kápolnásnyék Superior MTB Team Közép táv K213
Petrovits-Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K189
Piliskó Richárd 1986 1188 Pestszentimre Közép táv K215
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R78
Pisák István 1981 2225 Üllő Közép táv K218
Plajer Lajos 1956 9400 SOPRON Focus Team Hungary Rövid táv R243
Plaszkó Roland 1980 3580 Tiszaújváros Rövid táv R241
Pogány Tamás 1977 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K138
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H41
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K16
Pozsgai József 1977 1115 Budapest Közép táv K185
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R119
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K144
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K76
Puskás Lajos 1972 4400 Nyíregyháza Rövid táv R231
Putzer Alex 1981 2490 Velence FRO Racing Közép táv K108
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Bringabanda SC Rövid táv R150
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R93
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H26
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R59
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K139
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R79
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R87
Raji Ferenc 1975 3731 Szuhakálló team3K Rövid táv R101
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R120
Rakovics Vilmos 1955 1138 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R88
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R55
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv R173
Ringelhann Fanni 1990 9700 Szombathely Focus Team Hungary Közép táv K207
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R56
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R354
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R72
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv R48
Sándor Péter 1988 3300 Eger Egri Bájkerek Rövid táv R245
Sándor Csaba 1983 3070 Bátonyterenye Hosszú táv H49
Sárközi László 1985 1134 Budapest Közép táv K151
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R175
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Rövid táv R174
Savanyu Roland 1976 7581 Balatonfűzfő Rövid táv R195
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú táv H30
Schmidtné Laposa Viktória 1984 2151 Fót Rövid táv R163
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv K102
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R8
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R162
Sike András 1972 2120 Dunakeszi Közép táv K64
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R102
Sikos Melinda 1982 1115 Budapest Mini táv M23
Simon Péter 1998 3200 Gyöngyös Superior MTB Team Rövid táv R265
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Mini táv M27
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R114
Simon Péter 1976 1121 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R213
Sipos Dávid 1984 2659 Érsekvadkert Rövid táv R276
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R103
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R156
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R75
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M6
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R65
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R64
Steványik Benedek 2001 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R200
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Waberer's Trek Team Közép táv K72
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K37
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R244
Szabó Zsolt 1982 6723 Szeged Életerő KSE Közép táv K130
Szabó Gábor 1974 8000 Székesfehérvár Közép táv K55
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K73
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R105
Szakács Márk 1990 2083 Solymár Közép táv K149
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R128
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H8
Szalontay András 1958 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R219
Szamos Márton 1993 3300 Eger Közép táv K116
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Rövid táv R201
Szász István 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K104
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K105
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R124
Szederkényi Bence 1995 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K150
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika team3K Hosszú táv H15
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K103
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Rövid táv R74
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H27
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R53
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R17
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R158
Szepesváry Péter 1977 2162 Őrbottyán Közép táv K94
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R33
Szigeti Lilla 1987 4400 Nyíregyháza Rövid táv R169
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M9
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv H23
Szollár József 1981 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R214
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R15
Szücs Ádám 1977 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R107
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szügyi András 1989 1076 Budapest Hosszú táv H3
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H6
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv R63
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M16
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R221
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K117
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K29
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv K157
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tamás Bence 2006 3532 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M24
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K109
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R126
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Mini táv M7
Telek György 1971 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K44
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Közép táv K90
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest OTE Sports Team Közép táv K135
Tomasovszki Tamás 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R215
Tordai Csaba 1964 1172 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K171
Torhány Erik 1972 1223 Budapest Mini táv M12
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv H19
Tóth István 1974 1121 budapest Közép táv K159
Tóth Tibor 1970 2000 Szentendre Hegyimazsolák Szentendre SE Közép táv K220
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R7
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K203
Tóth Lili 1993 2000 Szentendre Bike4life Rövid táv R218
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R66
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM TESZT TEAM Közép táv K152
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép táv K158
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K38
Tóth Bálint 2003 1222 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R67
Tóth Ferenc 1978 1121 Budapest Közép táv K209
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Waberer's Trek Team Közép táv K172
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R49
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv K45
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Tyápay Balázs 1977 8400 Ajka Hill's Angels Rövid táv R253
Udvarias Attila 1979 5100 Jászberény Rövid táv R202
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R10
Ungor Péter 1974 3346 Bélapátfalva Rövid táv R257
Urbán Tamás 1988 2614 Penc Rövid táv R203
Utassy Sándor 1976 3257 Bükkszenterzsébet HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R38
Váradi András 2001 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R264
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K111
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K200
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R137
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga István 1970 1171 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K217
Varga László R. 1969 2085 Pilisvörösvár Közép táv K201
Varga Zoltán 1983 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H9
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K182
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R125
Varga József 1968 6000 Kecskemét Rövid táv R189
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Varjas Dávid 1981 2481 Velence Közép táv K214
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K91
várnagy marcell 1989 2440 százhalombatta Superior MTB Team Rövid táv R204
Várnai Jenő 2001 3300 Eger Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid táv R181
Várnai Jenő 1972 3300 Eger Rövid táv R184
Varró József 1984 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Hosszú táv H28
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H42
Vass István 1987 1163 Budapest Közép táv K211
Vaszkó Péter 1991 6723 Szeged Közép táv K166
Végh Tibor 1963 2600 Vác Rövid táv R51
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K87
Veres Balázs 1991 6723 Szeged Közép táv K167
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Waberer's Trek Team Közép táv K131
Virág Zoltán 1975 2083 Solymár PCCC Rövid táv R229
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K22
Vödrös Gergely 1980 1023 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R235
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H10
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15
Weisz Dániel 1992 3580 tiszaujvaros Közép táv K132
Wencz Miklós 1965 2534 Tát HegyiBringa SE Rövid táv R233
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K74
Zanathy András 1967 2022 Tahitótfalu Rövid táv R236
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R89
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R165
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K52
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K122
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K47
Zsejki Balázs 2000 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K208
Zsejki Ákos 1971 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K205
Zsivity Zorán 1986 5600 békéscsaba Mesterbike 575 Team Hosszú táv H37
Zsutai Máté 1993 3300 Eger Rövid táv R176