XVII. Specialized Maraton Szilvasvarad - 2018-05-27 10:00 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Angyal Dániel 1992 1016 Budapest Rövid táv
Bittmann Zsolt 1973 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv
Böjte Csongor 1982 1089 Budapest Rövid táv
Borbély József Attila 1975 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv
Buza Mónika 1978 1101 Budapest Sólyom Team Rövid táv
Cseh Veronika 1970 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Csonka Péter 1972 1039 Budapest Rövid táv
Domonkos Dániel 1989 1098 Budapest Rövid táv
Dózsa Imre Márk 2004 1144 Budapest Rövid táv
Durucz Miklós 1991 1201 Budapest Pavé Cycling Academy Hosszú táv
Egei Tamás 1963 2089 Telki Waberer's Trek Team Közép táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv
Fogarasi Péter 1978 1031 Budapest Rövid táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
Hámor Endre 1986 1064 Budapest Mini táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Imre György 1974 3531 Miskolc Rövid táv
Imre Eszter 2005 3531 Miskolc Rövid táv
Jánosi Richárd 1981 3324 Felsőtárkány Rövid táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kárpáti Bálint 2005 1105 Budapest Merida Kőbánya TC Rövid táv
Kelemen Imre 1968 2536 Nyergesújfalu Vialand Racing Team Közép táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kenesei Benjámin 1998 2067 Szárliget Mini táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Közép táv
Kosik Viktor 1977 3516 Miskolc Közép táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kubik Csenge 1998 1108 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Kupás Péter 1979 3531 Miskolc Közép táv
Lévay Ádám 1988 3716 Újcsanálos Közép táv
Libor László 1974 1074 Budapest Közép táv
Megyesi Péter 1986 1237 Budapest Rövid táv
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv
minarovics krisztian 1978 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Közép táv
Minárovics Krisztián 2002 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Rövid táv
Mogony Zsolt 1978 2163 Vácrátót Rövid táv
Molnár Dávid 1987 3714 Sajópálfala Mini táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Parádi Gegely 2000 1033 Budapest Jbike Team Közép táv
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 4600 kisvárda NYÍR-MTB Rövid táv
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Pátkay Balázs 1974 1186 Budapest Közép táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Pop Radu 2006 123456 Baciu Mini táv
Ribár Gyula 1987 3534 Miskolc Mini táv
Sápi Csaba 1971 2192 Hévízgyörk Rövid táv
Sárosi Soma 2002 2000 Szentendre Rövid táv
Somoghy Tamás 1972 2600 Vác Hosszú táv
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Közép táv
Sülle Iván 2006 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Rövid táv
Szeibert Dorottya 2004 1108 Budapest Mini táv
Szeibert György 1973 1108 Budapest Mini táv
Székely Berctalan 1973 Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő MASH Racing Team Közép táv
Szolcsànyi Enikő 1967 6727 Szeged Rövid táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Távoly Péter 1972 1026 Budapest Speed-Way Team Közép táv
Török József Bálint 1978 9081 Győrújbarát Tatanka Racing Team Közép táv
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Hosszú táv
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Közép táv
Vincze Zalan 1983 3517 miskolc Közép táv